جانونی چیست ؟

جانونی به اصطلاح یعنی (جای نون و درآمد و شغل و روزی )و دجاونی چیستر اصل  یک منبع ارزشمند آموزش در زمینه کسب و کار های موجود می باشد . و در نظر دارد آموزش های کلیه کسب و کار ها رو درون خود قرار دهد. به عنوان مثال اگه شخصی بخواد وارد شغل خاصی شود . جانونی می تواند منبعی باشد برای آموزش آن شغل .

رسالت ما چیست؟

بیکاری یکی از بزرگتری معظل های جامعه است . رسالت جانونی ریشه کنی بیکاری در جامعه ایران است . اگه کسی علم شغلی را بداند میتواند به راحتی ایجاد اشتغال کند. و آن شغلی که مد نظر اوست انتخاب کند به عنوان مثال اگر کسی نتوانست در رشته تحصیلی خود موفق شود. میتواند از منبع بزرگ جانونی استفاده کند و شغلی که به آن علاقه دارد را مشاهده کند و در آن آغاز به فعالیت کند.

در جانونی چه اتفاقی می افتد ؟

با یک تیر دو نشان می زنیم

  • کلیه شغل ها را به رایگان و تضمینی تبلیغ می کنیم .
  • از کسبه در ازای تبلیغ میخواهیم تجربیات خود را در اختیار دیگر افراد قرار دهند .

نشان اول : تبلیغاتمان را با حداکثر توان انجام می دهیم به گونه ای که بتوانیم درون فضای اینترنتی کسب و کار متقاضیان را به نحو احسنت معرفی کنیم . یک صفحه شخصی مختص شخص کاسب ایجاد خواهیم کرد به گونه ای که کسی در گوگل  هم نوع کسب و کار را سرچ کند بتواتند با او ارتباط برقرار کند. به عنوان مثال اگر آن شغل کاغذ دیواری باشد با سرچ کاغذ دیواری درون سایت آن صفحه مورد نظر در صفحه اول گول قرار بگیرد که شخص کاسب بتواند دیده شود .و البته در شبکه های اجتماعی پر بازدید چه اینستاگرام و چه تویتر و … قرار میدهیم درون سایت های تبلیغاتی تبلیغاتشان را به صورت ویژه قرار خواهیم داد .

نشان دوم : شخص کاسب به صورت ویدیویی هر آنچه را که می داند متذکر شود وبه قول معروف فوت کوزه گری خود را رو کند و به عنوان مثال اگر شخصی در شغل تاسیسات است ما بدانیم که چگونه توانسته شغل خود را ایجاد کند و هم اکنون چگونه نمایندگی های خود را از شرکت ها بگیرد ، اتحادی او کجاست ، اگه به گذشته باز میگشت چگونه شغل خود را شروع می کرد و … و . ..و …که در ویدیو ها مشاهده خواهد شد .

یک تیر دو نشان