جانونی

درباره ما

جانونی چیست ؟

جانونی به اصطلاح یعنی (جای نون و درآمد و شغل و روزی )و د ر اصل  یک منبع ارزشمند آموزش در زمینه کسب و کار های موجود می باشد . و در نظر دارد آموزش های کلیه کسب و کار ها رو درون خود قرار دهد. به عنوان مثال اگه شخصی بخواد وارد شغل خاصی شود . جانونی می تواند منبعی باشد برای آموزش آن شغل .

رسالت ما چیست؟

بیکاری یکی از بزرگتری معظل های جامعه است . رسالت جانونی ریشه کنی بیکاری در جامعه ایران است . اگه کسی علم شغلی را بداند میتواند به راحتی ایجاد اشتغال کند. و آن شغلی که مد نظر اوست انتخاب کند به عنوان مثال اگر کسی نتوانست در رشته تحصیلی خود موفق شود. میتواند از منبع بزرگ جانونی استفاده کند و شغلی که به آن علاقه دارد را مشاهده کند و در آن آغاز به فعالیت کند.

در جانونی چه اتفاقی می افتد ؟

شما می توانید صفر تا صد هر کسب و کاری را در جانونی مشاهده کنید . میتوانید ببینید که در هر کسب و کار از چه دستگاه هایی استفاده می کنند . از تجربیاتشان با خبر شوید . اگر کسب و کاری ندارید میتوانید از تجربیات کسبه استفاده کنید و چگونگی راه اندازی یک کسب و کار را ببینید و یک شروعی باشد برای اینکه شما اقدام کنید . ما برای رونق کسب و کار ها گام برداشته ایم تا رویای مقام معظم رهبری برای رونق اقتصاد گامی موثر برداریم .  

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*

0